KISACA NEDEN BİZ

1 Son Model Araçlar.
2 İşinde Uzman Personeller.
3 Güvenli ve Konforlu Taşımacılık.

Kısaca bizi tercih etmenizi gerektirecek en iyi sebep son model araçlar ile güvenli, konforlu ve dakik bir hizmet sunuyor olmaktır.

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi : Cuma - 09:00 - 19:30 Cumartesi : 09:00 - 18:00 Pazar günleri ofisimiz kapalıdır.

SEZMEN TURİZM

Sezmen Turizm, taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Sezmen Turizm önce güvenlik, dürüstlük, süreklilik ve konfor anlayışı ile turizm ve taşımacılık sektöründe lider bir marka olmayı hedeflemiştir. Sezmen Turizm, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için son model araç filosu ile personel taşımacılığı, öğrenci servisi, havalimanı otel transferleri gibi pek çok turizm taşımacılığı alanında hizmet vermektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Firmamız ile ilgili görüşleriniz bizim için oldukça önemlidir. Hizmetlerimiz ile ilgili yorumlarınızı iletişim sayfamızdan bizlere ulaştırarak burada yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

  • Beşiktaş Jimnastik Kulübümüzün İzmir organizasyonlarında tercih ettiği Sezmen Turizm bize ve ekibimize konforlu bir seyahat imkanı sunmaktadır. Dakik, konforlu ve güvenli bir hizmet anlayışı ile kulübümüzün uzun yıllar birlikte çalışmayı düşündüğü Sezmen Turizm'e sektöründe başarılar dileriz.
    Arda Türkdoğan - Seyahat Menajeri
  • İzmir personel taşımacılığı konusunda tercih ettiğimiz Sezmen Turizm bizlere sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır. Son model araçlarınızla yapılan yolculuklardan tüm personellerimiz oldukça memnundur. İlgi ve alakalarınız için tüm ekibinize sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz.
    Kemal Karabıyık - Genel Koordinatör
YUKARI