KISACA NEDEN BİZ

1 Son Model Araçlar.
2 İşinde Uzman Personeller.
3 Güvenli ve Konforlu Taşımacılık.

Kısaca bizi tercih etmenizi gerektirecek en iyi sebep son model araçlar ile güvenli, konforlu ve dakik bir hizmet sunuyor olmaktır.

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi : Cuma - 09:00 - 19:30 Cumartesi : 09:00 - 18:00 Pazar günleri ofisimiz kapalıdır.

TURİZM TAŞIMACILIĞI

Uzun yıllardır turizm taşımacılığı alanında profesyonel çözümler sunan Sezmen Turizm üstün hizmet kalitesiyle sektörün lider işletmeleri arasında yerini almaktadır. Adından sıkça söz ettiren firmamız son model araç filosu ve işinde uzman personelleri ile aranan işletmelerden biri olmayı başarmıştır. Geçmişten günümüze dek yükselen bir ivmeye sahip olan işletmemiz bugün İzmir'de bir çok firma ve kişiye turizm taşımacılığı konusunda hizmet vermiştir. Sezmen Turizm araç filosunu sürekli olarak yenileyerek güvenilir ve konforlu bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

İzmir turizm taşımacılığı için profesyonel bir firma ile çalışmayı planlıyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Seyahat güzergahlarınızı bizlere iletmeniz halinde sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayarak teklifimizi iletebiliriz. Web sayfamız üzerinde yer alan iletişim formundan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sayfamız aracılığı ile diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz. İşletmemizin sosyal medya hesaplarını da takip ederek güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle iyi günler dileriz.

HEMEN TEKLİF ALIN

İletişim formundan talebinizi bizlere ileterek teklifinizi alabilirsiniz.

YUKARI