KISACA NEDEN BİZ

1 Son Model Araçlar.
2 İşinde Uzman Personeller.
3 Güvenli ve Konforlu Taşımacılık.

Kısaca bizi tercih etmenizi gerektirecek en iyi sebep son model araçlar ile güvenli, konforlu ve dakik bir hizmet sunuyor olmaktır.

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi : Cuma - 09:00 - 19:30 Cumartesi : 09:00 - 18:00 Pazar günleri ofisimiz kapalıdır.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Uzun yıllardır işletmelere personel taşımacılığı konusunda profesyonel çözümler sunan Sezmen Turizm üstün hizmet kalitesiyle sektörün lider işletmeleri arasında yerini almaktadır. Adından sıkça söz ettiren firmamız son model araç filosu ve işinde uzman personelleri ile işletmelerin vazgeçilmez çözüm ortaklarından biri olmayı başarmıştır. Geçmişten günümüze dek yükselen bir ivmeye sahip olan işletmemiz bugün İzmir'de bir çok firmanın personel taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Sezmen Turizm araç filosunu sürekli olarak yenileyerek güvenilir ve konforlu bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

İzmir personel taşımacılığı için profesyonel bir işletme ile çalışmayı planlıyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Taşınacak personel sayınızı ve güzergahlarınızı bizlere iletmeniz halinde sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayarak teklifimizi iletebiliriz. Web sayfamız üzerinde yer alan iletişim formundan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sayfamız aracılığı ile diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz. İşletmemizin sosyal medya hesaplarını da takip ederek güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle iyi günler dileriz.

HEMEN TEKLİF ALIN

İletişim formundan talebinizi bizlere ileterek teklifinizi alabilirsiniz.

YUKARI